шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NZ16A Rigorous за ціною від 207 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco NZ16A Rigorous

Вага (г): 16; Габарити (мм): 31x50; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 43
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Потужність (на всі порти)
43 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
31x50 мм
Вага
16 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 207  до 543 грн.
Автомобільний Зарядний Пристрій 1USB+1Type-C Hoco NZ16A Rigorous 43W Metal Grey
Pocketstore.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Hoco NZ16A 43w PD USB-C/USB-A ports car charger + USB-C to USB-C cable gray
AKS.ua (Київ)
287 грн.
← купити
Hoco Автомобільний зарядний пристрій для телефона Hoco NZ16A Rigorous Type-C to Lightning Metal Gray
MTA.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ16A Rigorous 43W dual port PD25W+QC3.0 car charger Metal Grey 6942007644747
Dendi.ua (Мукачево)
229 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ16A Rigorous 43W dual port PD25W+QC3.0 car charger set(C to C) Metal Grey 69420076447
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ16A Rigorous 43W dual port PD25W+QC3.0 car charger set(C to iP) Metal Grey (694200764
Nkt.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ16A Rigorous 43W Metal Gray with Type-C / Lightning (6942007644754) 6942007644754
Ktc.ua (Рівне)
399 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rigorous dual port Car charger NZ16A |1USB/1Type-C, 43W/3A, PD25W/QC|
MAUDAU (Київ)
376 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Rigorous dual port car charger NZ16A 1USB/1Type-C, 43W/3A, PD25W/QC| 5017623
Rozetka.ua (Київ)
338 грн.
← купити
Hoco NZ16A 43w PD USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
207 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NZ16A Rigorous, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NZ16A Rigorous. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NZ16A Rigorous у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія