шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NZ18 Guardian за ціною від 354 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco NZ18 Guardian

Вага (г): 65; Габарити (мм): 81x56x48; Довжина кабелю (м): 0.65; Кабель в комплекті: USB-C (вбудований); індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 45; Макс. потужність (USB) (Вт): 35
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
35 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Довжина кабелю
0.65 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x56x48 мм
Вага
65 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 354  до 915 грн.
Hoco Автомобільний зарядний пристрій для телефона Hoco NZ18 Guardian PD65W (2C1A) Black
MTA.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Hoco NZ18 Guardian 65w PD USB-C/USB-A ports car charger + USB-C cable black
AKS.ua (Київ)
354 грн.
← купити
АЗП Hoco NZ18 Guardian PD65W with retractable cable (1USB-A/2C) Black
MAUDAU (Київ)
487 грн.
← купити
АЗП Hoco NZ18 Guardian PD65W with retractable cable (1USB-A/2C) Black IS-000000796861
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
692 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ18 Guardian PD65W(2C1A) car charger with retractable cable Black (6942007658546)
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Автозарядне Hoco nz18 65w + кабель рулетка
MAUDAU (Київ)
650 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Guardian car charger with retractable cable NZ18 |1USB/1Type-C, 65W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
537 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco NZ18 USB/ Type-C PD 65W з кабелем Type-C чорний
MAUDAU (Київ)
659 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Guardian car charger with retractable cable NZ18 | 1USB/1Type-C, 65W/3A, PD/QC| 5125742
Rozetka.ua (Київ)
684 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ18 Guardian PD65W(2C1A) car charger with retractable cable Black
Rozetka.ua (Київ)
627 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NZ18 Guardian, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NZ18 Guardian. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NZ18 Guardian у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія