шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco NZ2 Link за ціною від 299 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco NZ2 Link

Вага (г): 15; Габарити (мм): 22x43; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 30; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
22x43 мм
Вага
15 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 299  до 670 грн.
Зарядний пристрій автомобільний Hoco NZ2 Link PD30W+QC3.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій в прикурювач авто АЗП Hoco NZ2 Link 30W Type-C та USB компактна зарядка в машину Чорна
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Компактний автомобільний зарядний пристрій 30 W (QC3.0/PD) HOCO NZ2
Rozetka.ua (Київ)
670 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ2 Link 30W (Type-C + USB) (black)
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
АЗП 1USB + Type-C Hoco NZ2 PD30W + QC3.0 Black + USB Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco NZ2 Link PD30W+QC3.0 (USB Type-C, USB Type-A) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
342 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco NZ2 Link, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco NZ2 Link. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco NZ2 Link у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія