шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z59 Rank за ціною від 372 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco Z59 Rank

Вага (г): 97; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП / + виносний блок /
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Роз'ємів прикурювача
2
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Вага
97 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 372  до 718 грн.
Hoco Z59 Rank 48w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + 2 cigarette lighter black
AKS.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z59 240W, PD30W/QC, USB + Type-C, розгалужувач прикурювача на 2 гнізда
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Зарядний пристрій для авто HOCO Z59 Rank, 48 Вт, з розпалювачем для прикурювача і швидкою зарядкою, чорний
Rozetka.ua (Київ)
717 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій USB+Type-C HOCO Z59 Rank з прикурювачами 240 W чорний
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rank dual port Car charger Z59 |1USB/1Type-C/2 port 240W cigarette lighter, PD30W/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rank dual port Car charger Z59 |1USB/1Type-C/2 port 240W cigarette lighter, PD30W/QC|
Rozetka.ua (Київ)
523 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rank dual port Car charger Z59 |1USB/1Type-C/2 port 240W cigarette lighter, PD30W/QC| чорний
Rozetka.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z59 Rank із розпалювачем для прикурювача та швидкою зарядкою 48 Вт Black
Rozetka.ua (Київ)
718 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rank dual port Car charger Z59 |1USB/1Type-C/2 port 240W cigarette lighter, PD30W/QC| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Rank dual port car charger Z59 1USB/1Type-C/2 port 240W cigarette lighter
Rozetka.ua (Київ)
527 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z59 Rank, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z59 Rank. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z59 Rank у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія