шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z59A Rank за ціною від 369 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco Z59A Rank

Вага (г): 98; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП / + виносний блок /
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Вага
98 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 369  до 1 005 грн.
Hoco Z59A Rank 96w PD/QC 2xUSB-C/2xUSB-A ports car charger + cigarette lighter black
AKS.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Розгалужувач авто прикурювача - зарядний адаптер HOCO Z59A Rank 96 W (2C2A) cigarette lighter slot car charge
MAUDAU (Київ)
557 грн.
← купити
Автозарядка HOCO Z59A Rank, 96Вт, прикурювач + USB, підтримка швидкої зарядки, чорний
Rozetka.ua (Київ)
763 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rank Car charger Z59A |2USB/2TypeC/1 slot 240W cigarette lighter, PD30W/Q Black
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача 2 гнізда + 4 USB (2USB-C PD 30W + 2USB-A) Hoco Z59A Black (785050)
Rozetka.ua (Київ)
1 005 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rank Car charger Z59A |2USB/2TypeC/1 slot 240W cigarette lighter, PD30W/Q
Rozetka.ua (Київ)
553 грн.
← купити
Адаптер автомобільний Hoco Rank Car charger Z59A |2USB/2TypeC/1 slot 240W cigarette lighter, PD30W/QC чорний
Rozetka.ua (Київ)
501 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z59A Rank із розпалювачем для прикурювача та швидкою зарядкою 96 Вт Black
Rozetka.ua (Київ)
765 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco 2хUSB/2хType-C PD/QC + гнездо прикуривателя Rank (Z59A)
Rozetka.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача | 2S | 2P | 2U - Hoco Z59A
Rozetka.ua (Київ)
498 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z59A Rank, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z59A Rank. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z59A Rank у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія