шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z65B Smart за ціною від 329 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco Z65B Smart

Вага (г): 84; Габарити (мм): 95x97x34; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 48; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Роз'ємів прикурювача
2
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
48 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
95x97x34 мм
Вага
84 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 329  до 587 грн.
Hoco Z65B 240w 1xUSB-C/1xUSB-A/2xCigarette lighter ports car charger black
AKS.ua (Київ)
329 грн.
← купити
АЗУ Hoco Z65B Smart dual cigarette lighter(PD48W/1A1C) car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Smart dual cigarette lighter PD car charger Z65B |1USB/1Type-C/2DC, 240W, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
503 грн.
← купити
Зарядний автомобільний Hoco Z65B Smart dual cigarette lighter 1USB/1Type-C/2DC/240W/PD/QC АЗП з гніздом прикурювача Чорний
Rozetka.ua (Київ)
368 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z65B 240W 2 гнізда прикурювача + USB-C та USB-A PD QC3.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
557 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій розгалужувач HOCO Z65B Smart dual cigarette lighter PD car charger 240W Black
Rozetka.ua (Київ)
587 грн.
← купити
Розгалужувач прикурювача для авто на 2 гнізда Hoco Z65B |1USB/1Type-C/2DC, 240W, PD/QC| Автомобільний зарядний пристрій трій
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z65B Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z65B Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z65B Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія