шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни232Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C76A Speed Source за ціною від 146 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco C76A Speed Source

Вага (г): 56; Габарити (мм): 79x42x37; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
79x42x37 мм
Вага
56 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 146  до 899 грн.
Hoco C76A Pro 30w PD USB-C ports charger + USB-C - USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
477 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C76A Pro Majestic Single Port White 30W Charger
MTA.ua (Київ)
269 грн.
← купити
Hoco 6931474746917
Mallprix.com (Київ)
172 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917) 6931474746917
FOXTROT.UA (Київ)
146 грн.
← купити
HOCO C76A Pro PD30W charger set (C to iP)(EU) White (6942007616317) C76AProPD30Wchargerset(CtoiP)(EU)White(6942007616317)
COMFY.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W White (6942007616300) 6942007616300
E-server.com.ua (Київ)
219 грн.
← купити
МЗП 1Type-C Hoco C76A PD 20W White + Кабель Type-C на Lightning 6931474746924
Comtrading.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C76A Plus Speed source White + Кабель Type-C - Lightning
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to Lightning White (6942007616317) 6942007616317
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to Lightning White (6942007616317) 6942007616317
Itbox.ua (Київ)
← купити
СЗУ блок Hoco C76A Plus Imperious PD (1USB- C/ 2.4A) + кабель Type- C to iPhone білий 22127586
Allbattery.ua (Харків)
530 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 1Type-C Hoco C76A PD 20W White + Cable Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
299 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C76A Pro Majestic White 30W + Type-C to Type-C
MTA.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C76A Pro Majestic White PD30W (1C) + Type-C to Lightning
MTA.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C76A Plus Speed source White 20W
MTA.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C76A Plus Speed source White + Кабель Type-C - Lightning
MTA.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Hoco 6942007616317
Mallprix.com (Київ)
318 грн.
← купити
Hoco 6942007616324
Mallprix.com (Київ)
283 грн.
← купити
HOCO C76A Pro PD30W charger set Type-C (EU) White (6942007616324) C76AProPD30WchargersetType-C(EU)White(6942007616324)
COMFY.ua (Київ)
499 грн.
← купити
HOCO C76A Pro PD30W charger White (6942007616300) C76AProPD30WchargerWhite(6942007616300)
COMFY.ua (Київ)
259 грн.
← купити
HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917) C76APlusSpeedsourcePD20WchargerWhite(6931474746917)
COMFY.ua (Київ)
175 грн.
← купити
МЗП 1Type-C Hoco C76A PD 20W Білий 6931474746917
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White 6942007616300
Comtrading.ua (Київ)
244 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro USB-C, PD30W, білий, коробка, 110-240V HOCO C76A Pro / W
Comtrading.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Plus USB-C, PD20W, білий, коробка HOCO C76A Plus / W
Comtrading.ua (Київ)
220 грн.
← купити
Набір СЗУ 110-240V HOCO C76A Pro+ Type-C кабель, USB-C, PD30W, 1м кабель, White, Box HOCO C76A Pro / TCW
Comtrading.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to USB-C White (6942007616324) 6942007616324
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to USB-C White (6942007616324) 6942007616324
Itbox.ua (Київ)
← купити
СЗУ блок Hoco C76A Plus PD (1USB-C/ 3.0A) 20W білий 22127466
Allbattery.ua (Харків)
410 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco 1Type-C C76A PD 18W White
MAUDAU (Київ)
249 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W White (6942007616300)
MAUDAU (Київ)
362 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed Source PD 20 W блок швидкий + кабель Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
439 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed source PD20W charger (EU) Білий
MAUDAU (Київ)
274 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed source PD20W charger set Type-C to Lightning ( EU ) Білий
MAUDAU (Київ)
363 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed source PD20W charger білий
MAUDAU (Київ)
262 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Majestic single port PD30W charger білий
MAUDAU (Київ)
374 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з підтримкою швидкого заряджання Hoco C76A Plus PD 1Type-C/20W Білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro 1Type-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning EU) білий
MAUDAU (Київ)
402 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Speed Cource QC3.0 & PD3.0 18 W 3 A with Lightning-Type-C cable біле
MAUDAU (Київ)
449 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Majestic single port PD30W charger set Type-C to Type-C EU White (6942007616324)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Majestic single port PD30W charger set C to iP EU White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Home Charger | 20W | PD3.0 | C to Lightning Cable (1m) White
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (Type-C to Type-C)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
507 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (C to iP)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
542 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed Source PD20W charger set(C to iP) White
Rozetka.ua (Київ)
381 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White
Rozetka.ua (Київ)
261 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300 )
Rozetka.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій HOCO C76A Plus Speed Source PD20W Charger Set (C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
221 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
442 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro 30Вт, PD/QC3.0, кабель USB-C to Lightning, білий
Rozetka.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Швидкий зарядний адаптер HOCO C76A Pro Majestic 30W PD/QC/PPS з кабелем Type-C to Type-C 1 м, білий
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic, PD 30 Вт, білий корпус, один порт
Rozetka.ua (Київ)
517 грн.
← купити
Зарядний адаптер HOCO C76A Plus Speed Source 20W 3A Type-C PD QC білий
Rozetka.ua (Київ)
387 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD 20W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro PD30W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro 30W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітковий зарядний пристрій Hoco C76A Pro 1USB-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
313 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus, PD, 20W, кабель Type-C to Lightning, 3A, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus, PD (1Type-C, 3.0A) 20W, White
Rozetka.ua (Київ)
284 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro, 1Type-C, PD, QC 30W, кабель Type-C to Type-C, Білий
Rozetka.ua (Київ)
297 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus, PD, 20W, кабель Type-C to Lightning, 3A, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus, PD (1Type-C, 3.0A) 20W, White
Rozetka.ua (Київ)
251 грн.
← купити
Зарядний блок живлення Type-C HOCO C76A Pro Majestic 30 W 12 V 2.5 A білий
Rozetka.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Зарядний пристрій з кабелем Type-C/Apple Lightning 1 м HOCO C76A Pro Majestic 30 W 12 V 2.5 A білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C76A Pro 1USB-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (C to iP)(EU) White (694200761631
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro PD30W Type-C + кабель Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco C76A Plus Speed source PD20W charger set Type-C to Lightning ( EU ) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco C76A Plus Speed source PD20W charger (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Набір СЗУ 110-240V HOCO C76A Lighting кабель, USB-C, PD30W, кабель 1м, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
СЗУ 110-240V HOCO C76APlus, USB-C, PD20W, PPS, QC3.0, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір СЗУ 110-240V HOCO C76A Pro+ Type-C кабель, USB-C, PD30W, 1м кабель, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
СЗУ 110-240V HOCO C76APro, USB-C, PD30W, PPS, QC3.0, White, Box
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White
Rozetka.ua (Київ)
358 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White
Rozetka.ua (Київ)
508 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White
Rozetka.ua (Київ)
527 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (Type-C to Type-C)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
622 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (C to iP)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
710 грн.
← купити
Комплект СЗУ + кабель Lightning Hoco C76A Speed source PD3.0 для заряджання White (734086)
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мережний зарядний пристрій Hoco C76A Plus PD 20W Type-C to Lightning 3A
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Type-C 3A PD, QC3.0 18W без кабеля, White
Rozetka.ua (Київ)
278 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C76A Type-C PD 20W Cable Type-C to Lightning 3A, White
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C76A Pro Type-C PD / QC 30W Type-C to Lightning, White
Rozetka.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Type-C 3A PD, QC3.0 30W cable Type-C - Type-C 1m, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Type-C 3A PD, QC3.0 30W без кабелю, White
Rozetka.ua (Київ)
354 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source Type-C PD 20W, White
Rozetka.ua (Київ)
275 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C76A Plus Type-C PD 20W QC3.0 3A, White - Refurbished
Rozetka.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
266 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
316 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
344 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
186 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
235 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A PD3.0 White [124886]
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C76A Pro 1Type-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
302 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro 1Type-C PD/QC 30W+Type-C to Type-C Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
290 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Pro 30W (PPS, PD3.0, QC3.0) порт TypeC + кабель TypeC-TypeC White (44421)
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Plus PD20W порт TypeC White (36683)
Rozetka.ua (Київ)
215 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Plus PD20W порт 1xTypeC + кабель TypeC-Lightning White (36861)
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Зарядний блок живлення Type-C HOCO C76A Plus Speed 20 W 12 V 1.67 A білий
Rozetka.ua (Київ)
245 грн.
← купити
Зарядний пристрій з кабелем Type-C/Type-C 1 м HOCO C76A Pro Majestic 30 W 12 V 2.5 A білий
Rozetka.ua (Київ)
415 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro 1USB-C PD/QC 30 W + Type-C to Lightning Білий
Rozetka.ua (Київ)
457 грн.
← купити
Адаптер HOCO C76A Plus Speed source 1Type-C PD QC 20Вт 3A білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic 30W з підтримкою швидкої зарядки PD/QC/PPS + кабель Type-C to Type-C (1 м
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco 1хType-C PD 20W White (C76A Plus)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W Charger Set (C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
424 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
414 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
291 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W
Rozetka.ua (Київ)
286 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
342 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White
Rozetka.ua (Київ)
196 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядне мережеве HOCO C76A Pro PD+QC3.0 30W швидке заряджання + кабель Type-C (USB-C) to Lightning для iOS пристроїв iPhone
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядне мережеве HOCO C76A Pro PD+QC3.0 30W швидка зарядка для iOS/Android пристроїв Білий
Rozetka.ua (Київ)
222 грн.
← купити
Зарядне мережеве HOCO C76A Pro PD+QC3.0 30W швидка зарядка + кабель Type-C (USB-C) для Android пристроїв Білий
Rozetka.ua (Київ)
260 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Білий Hoco C76A (C76A)
Rozetka.ua (Київ)
242 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Білий Hoco C76A + кабель Type-C to Lightning (C76A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
353 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
203 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W Charger Set (C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
295 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 30W PD C to Lightning Cable (1m) Hoco C76A Pro — White
Rozetka.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з підтримкою швидкого заряджання Hoco C76A Plus PD 1Type-C/20W Білий
Rozetka.ua (Київ)
155 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Majestic single port PD30W charger set(Type-C to Type-C) white
Rozetka.ua (Київ)
254 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro White 30W PD3.0 white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro 1Type-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning EU) white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект зарядного пристрою Hoco C76A Pro 1Type-C PD/QC 30W та технології PPS кабель Type-C to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
491 грн.
← купити
Комплект зарядного пристрою Hoco C76A Pro 1Type-C PD/QC 30W PPS Type-C to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
332 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W Charger Set (C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
190 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
378 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
271 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed source PD20W EU White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set Type-C to Type-C cable EU White (6942007616324)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set Type-C to Lightning cable EU White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger 1xType-C White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD 30W Charger QC White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set Type-C to Lightning cable White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
382 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to Lightning White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
584 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to USB-C White (6942007616324)
Rozetka.ua (Київ)
623 грн.
← купити
Зарядний пристрій 30W USB-C PD QC Hoco C76A Pro білий з кабелем Type-C Lightning 1м
Rozetka.ua (Київ)
476 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A 30W PD Type-C на Lightning для Apple швидка зарядка 1м білий
Rozetka.ua (Київ)
482 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A PD 20W Type-C на Lightning Quick Charge для пристроїв Apple білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Plus PD20W USB Type-C Quick Charge 3.0 для смартфонів білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Plus Type-C
Rozetka.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White (694
Rozetka.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
327 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
465 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W Charger Set (C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White (694200761631
Rozetka.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C76A Pro 1USB-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning Колір Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
506 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White
Rozetka.ua (Київ)
383 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White
Rozetka.ua (Київ)
301 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W Charger Set (C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
348 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed Source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White (6942007616317)
Rozetka.ua (Київ)
475 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
417 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco C76A Pro 1USB-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
620 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to Lightning White (6942007616317) HOCO 6942007616317 970
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W + cable USB-C to USB-C White (6942007616324) HOCO 6942007616324 970211
Rozetka.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 30W PD C to Lightning Cable (1m) Hoco C76A Pro — White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro з кабелем Type-C to Type-C PD30W Білий
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Majestik з кабелем Type-C to Lightning PD30W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчасте зарядне пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) білий
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) Білий
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed Source PD 20W швидкий блок + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір зарядний пристрій та кабель швидкі 20 Вт Hoco c76a plus
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Speed source QC3.0 & PD3.0 18W 3A with Lightning-Type-C cable білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco C76A Plus Speed source PD20W charger (EU) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco C76A Plus Source PD20W charger set Type-C to Lightning (EU) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчасте зарядне пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro 1Type-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning EU) білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro білий 30W PD3.0 білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з підтримкою швидкого заряджання Hoco C76A Plus PD 1Type-C/20W Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій - адаптер швидкого заряджання Hoco C76A Plus вихід USB-C 20W білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
388 грн.
← купити
МЗП 1Type-C Hoco C76A PD 20W White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій + кабель Hoco - C76A Speed Source Type-C to Lightning (1м, тайп сі, 3A, адаптер) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Pro Type-C to Lightning (PD 30W, QC3.0 / 2.0, 1м, тайп си, 3A, адаптер, з швидкою заря
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco C76A Pro 1USB-C PD/QC 30W+Type-C to Lightning Білий
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic USB-C PD30W White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
423 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (Type-C to Type-C)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger set (C to iP)(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
441 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger set(C to iP) White
Rozetka.ua (Київ)
324 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (C to iP)(EU) White (694200761631
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем HOCO C76A Plus Speed Source PD20W Charger Set (C to iP) White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
472 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White (6942007616300)
Rozetka.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W Charger Set (Type-C to Type-C)(EU) White (6942007616324
Rozetka.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Сетевого зарядного пристрою HOCO C76A Plus Speed source PD20W charger White (6931474746917)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic 30W з підтримкою PD/QC3.0 + кабель Type-C to Lightning 1 м, White
Rozetka.ua (Київ)
565 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C76A Pro Majestic 30W з підтримкою швидкої зарядки PD/QC/PPS + кабель Type-C to Type-C (1 м
Rozetka.ua (Київ)
526 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus Speed 20W USB-C з кабелем Type-C to Lightning 1м White (6931474746924)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер HOCO C76A Plus Speed source 1Type-C PD QC 20Вт 3A білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий HOCO C76A Pro Majestic single port PD30W charger White
Rozetka.ua (Київ)
454 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій 30W PD Hoco C76A White
Rozetka.ua (Київ)
343 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus, PD, 20W, кабель Type-C to Lightning, 3A, White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C76A Plus, PD (1Type-C, 3.0A) 20W, White
Rozetka.ua (Київ)
306 грн.
← купити
СЗУ блок Hoco C76A Plus Imperious PD (1USB-C/2.4A) + кабель Type-C to iPhone білий
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C76A Speed Source, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C76A Speed Source. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C76A Speed Source у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія