шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12912 за ціною від 3906 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Edenberg EB-12912

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: литий алюміній; Розміри: Розміри сковорідки гриль (см): 28;єм ковша (л): 1.5;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 7.5; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 5; Об'єм каструлі (л): 2.8;єм: Мін. об' Об'
Основних предметів5
Усього предметів10
Комплектація1 ківш
3 каструлі
сковорідка гриль
5 кришок
накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Миття в посудомийці
Носик для зливу
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.8 л
5 л
7.5 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.5 л
Сковорідка гриль
Розміри сковороди-гриль28 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• ковш з кришкою 1,5 л, 16 см
• каструля з кришкою 2,8 л, 20 см.
• каструля з кришкою 5,0 л, 24 см
• каструля з кришкою 7,5 л, 28 см.
• сковорода-гриль з кришкою 2,7 л, 28 см
• накладки на ручки 2 шт

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 906  до 7 060 грн.
Набір посуду з мармуровим покриттям Edenberg EB-12912 10 предметів
MAUDAU (Київ)
5 148 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12912 12 предметів 4496101
Rozetka.ua (Київ)
5 045 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12912 12 предметів — Литий алюміній, тришарове мармурове антипригарне покриття, сковорода-гриль, ін
Rozetka.ua (Київ)
7 060 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg із литого алюмінію 12 предметів з мармуровим покриттям чорний колір (EB-12912)
Rozetka.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12912 з гранітним антипригарним покриттям та індукційним дном 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 804 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12912 з гранітним антипригарним покриттям та турбо індукційним дном 12 предметів (EB-12912)
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12912 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 274 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12912 10 предметів каструль із мармуровим покриттям Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 985 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg із литого алюмінію 12 предметів з мармуровим покриттям чорний колір EB-12912
Rozetka.ua (Київ)
4 550 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12912 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 838 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12912, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12912. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12912 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія