шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12916 за ціною від 2550 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-12916

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: литий алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 4.1;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір каструлі (см): 24; Миття в посудомийці; Сумісність з індукцією
Основних предметів4
Усього предметів8
Комплектація1 ківш
1 каструля
1 сковорідка
сковорідка вок
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри24 см
Об'єм4.1 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.2 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 550  до 3 725 грн.
Набір посуду Edenberg EB-12916 8 предметів чорний 5152636
Rozetka.ua (Київ)
2 791 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12916 8 предметів — Ківш, Каструля, Сковорода та Сковорода-ВОК із мармуровим антипригарним покриття
Rozetka.ua (Київ)
3 725 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12916 з антипригарним мармуровим покриттям та турбо індукційним дном 8 предметів (EB-12916)
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Набір каструль посуду Edenberg 8 предметів з мармуровим антипригарним покриттям зі сковородою і індукційним дном EB 12916 Чо
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12916 8 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 865 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з литого алюмінію Edenberg 8 предметів з мармуровим антипригарним покриттям EB-12916
Rozetka.ua (Київ)
2 550 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12916 з WOK мармур 8 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 438 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg EB-12916 8 предметів із мармуровим антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
2 720 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 8 предметів з антипригарним покриттям (EB-12916)
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-12916 з антипригарним мармуровим покриттям та індукційним дном 8 предметів (EB-12916)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-12916, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12916. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-12916 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія