шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4080 за ціною від 2516 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Edenberg EB-4080

Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2.1;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.9; Об'єм 2 каструлі (л): 2.9; Об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 24
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Шкала літражу
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.5 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм2.1 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиз покриттям
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 516  до 4 500 грн.
Набір посуду Edenberg EB-4080 12 предметів
MAUDAU (Київ)
2 795 грн.
← купити
Набір посуду з кришками Edenberg з нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л 2.1л 2.9л 3.9л 6.5л 3.4л (EB-4080)
Rozetka.ua (Київ)
4 500 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4080 12 предметів 4625338
Rozetka.ua (Київ)
3 493 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4080 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 179 грн.
← купити
Набір посуду з кришками Edenberg з нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л 2.1л 2.9л 3.9л 6.5л 3.4л (EB-4080)
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Набір посуду з кришками Edenberg EB-4080 із нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л-6.5л
Rozetka.ua (Київ)
3 092 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4080 с капсульним дном нержавіюча сталь 12 предметів (EB-4080)
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4080 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 651 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg із нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л 2.1л 2.9л 3.9л 6.5л 3.4л з кришками (EB-4080)
Rozetka.ua (Київ)
2 810 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4080 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 501 грн.
← купити
Набір посуду з кришками Edenberg EB-4080 із нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л-6.5л
Rozetka.ua (Київ)
3 389 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4080 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 628 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-4080 12 пр із силіконовими ручками 5-шарове дно
Rozetka.ua (Київ)
3 777 грн.
← купити
Набір посуду з кришками Edenberg EB-4080 із нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л-6.5л
Rozetka.ua (Київ)
2 516 грн.
← купити
Набір посуду із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg (EB-4080)
Rozetka.ua (Київ)
3 120 грн.
← купити
Набір кухонного посуду на 12 предметів EB-4080
Rozetka.ua (Київ)
3 927 грн.
← купити
Набір посуду з кришками Edenberg EB-4080 із нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л-6.5л
Rozetka.ua (Київ)
3 329 грн.
← купити
Набір кухонного посуду з неіржавкої сталі Edenberg EB-4080 Каструлі для індукційної плити
Rozetka.ua (Київ)
3 280 грн.
← купити
Набір посуду з кришками Edenberg EB-4080 із нержавіючої сталі 12 предметів 2.1л-6.5л
Rozetka.ua (Київ)
3 068 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-4080, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4080. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-4080 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія