шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5615 за ціною від 3899 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Edenberg EB-5615

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри сковорідки для млинців (см): 24; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 4.15; Макс. об'єм каструлі (л): 2.25
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
2 каструлі
2 сковорідки
сковорідка для млинців
4 кришки
бакелітові підставки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
Об'єм2.25 л
4.15 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.2 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Сковорідка для млинців
Розміри сковорідки для млинців24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Ківш з кришкою 16 см, висота стінок 8.5 см, об'єм 1.2 л
• Каструля з кришкою 20 см, висота стінок 10.5 см, об'єм 2.2 л
• Каструля з кришкою 24 см, висота стінок 12 см, об'єм 4.1 л
• Каструля з кришкою 28 см, висота стінок 12.5 см, об'єм 6.3 л
• Сковорода 24 см, висота стінок 6.5 см, об'єм 2.2 л
• Сковорода 28 см, висота стінок 5.4 см, об'єм 2.5 л
• 2 бакелітові підставки
• Кухонна лопатка
• Ложка для спагеті
• Ополоник

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 899  до 6 999 грн.
Набір посуду Edenberg EB-5615 12 предметів 4488576
Rozetka.ua (Київ)
4 813 грн.
← купити
Професійний набір посуду Edenberg EB-5615 12 предметів — Литий алюміній, тришарове гранітне антипригарне покриття, індукційн
Rozetka.ua (Київ)
6 150 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg 12 предметів з мармуровим покриттям (EB-5615)
Rozetka.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Набір посуду EB-5615 Edenberg з мармуровим антипригарним покриттям 12 предметів (EB-5615)
Rozetka.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5615 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 031 грн.
← купити
Набір каструль + сковорода для млинців, сотейник, ковшик Edenberg EB-5615 - 12 предметів мармурове покриття
Rozetka.ua (Київ)
4 180 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 12 предметів з алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям (EB-5615)
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg алюміній антипригарне покриття 12 предметів (EB-5615)
Rozetka.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5615 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 000 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5615 12 пр з млинцевою сковородою
Rozetka.ua (Київ)
5 204 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5615, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5615. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5615 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія