шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5644 за ціною від 4384 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Edenberg EB-5644

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.3;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.4; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.3; Об'єм каструлі (л): 2.4;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів14
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
5 кришок
бакелітові підставки, накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.4 л
4.3 л
6.4 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.3 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Комплектація набору:
• Ківш з кришкою 16 см, об'єм 1.3 л
• Каструля з кришкою 20 см, об'єм 2.4 л
• Каструля з кришкою 24 см, об'єм 4.3 л
• Каструля з кришкою 28 см, об'єм 6.4 л
• Сковорідка 24 см, об'єм 1.9 л
• 2 бакелітові підставки

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 384  до 6 000 грн.
Набір посуду EDENBERG із 12 предметів з мармуровим покриттям (EB-5644)
Rozetka.ua (Київ)
4 384 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg з антипригарним мармуровим покриттям 12 предметів (EB-5644)
Rozetka.ua (Київ)
4 450 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5644 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 842 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 14 предметів з литого алюмінію з мармуровим антипригарним покриттям (EB-5644)
Rozetka.ua (Київ)
4 525 грн.
← купити
Набір кастрюль Edenberg EB-5644 з керамічно-мармуровим покриттям 14 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-5644 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 806 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg з мармуровим антипригарним покриттям 14 предметів (EB-5644)
Rozetka.ua (Київ)
4 787 грн.
← купити
Набір кухонного посуду 14 предметів EB-5644 литий алюміній
Rozetka.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Набір посуду із мармуровим покриттям 14 предметів Edenberg EB-5644
Rozetka.ua (Київ)
5 039 грн.
← купити
Набір каструль казанів для індукційних плит з мармуровим покриттям Edenberg EB-5644 14 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5644, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5644. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5644 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія