шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5651 за ціною від 4257 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Edenberg EB-5651

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.4; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.3; Об'єм каструлі (л): 2.3;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
3 каструлі
сотейник
5 кришок
бакелітові підставки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.3 л
4.3 л
6.4 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.2 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 257  до 8 600 грн.
Набір посуду казанів 12 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Edenberg EB-5651
Rozetka.ua (Київ)
5 000 грн.
← купити
Набір посуду 12 пр. із тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5651
Rozetka.ua (Київ)
8 600 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів із тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5651
Rozetka.ua (Київ)
4 257 грн.
← купити
Набір посуду 12 пр. із тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5651
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду з тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5651 на 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 339 грн.
← купити
Набір посуду з тришаровим мармуровим покриттям Edenberg EB-5651 на 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 245 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-5651, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5651. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-5651 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія