шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8149 за ціною від 3950 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Edenberg EB-8149

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: алюміній; Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Мін. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.3;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.8; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.5; Об'єм каструлі (л): 2.3
Основних предметів6
Усього предметів13
Комплектація1 ківш
3 каструлі
2 сковорідки
3 кришки
бакелітові підставки, накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Носик для зливу
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм2.3 л
4.5 л
6.8 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.3 л
Сковорідки
Розміри24 см
28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Комплектація:
• Сковорідка 24 см
• Сковорідка 28 см
• Ківш з кришкою 16 см, 1.3 л
• Каструля з кришкою 20 см, 2.3 л
• Каструля з кришкою 24 см, 4.5 л
• Каструля з кришкою 28 см, 6.8 л
• Бакелітові підставки 2 шт
• Прихватки на ручки 2 шт

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 950  до 6 712 грн.
Набір посуду із гранітним покриттям Edenberg EB-8149 сірий 13 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 278 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8149 13 предметів 4490409
Rozetka.ua (Київ)
5 084 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8149 з гранітним антипригарним покриттям з кришками 13 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 628 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8149 13 предметів — Литий алюміній, тришарове мармурове покриття, професійні каструлі-казани, сково
Rozetka.ua (Київ)
6 505 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg 13 предметів із гранітним покриттям (EB-8149)
Rozetka.ua (Київ)
4 050 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8149 з індукційним дном та гранітним покриттям 12 предметів (EB-8149)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Edenberg 13 предметів із гранітним антипригарним покриттям (EB-8149)
Rozetka.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8149 13 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 958 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8149 13 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 282 грн.
← купити
Набір посуду Edenberg EB-8149 мармур 13 пр індукція
Rozetka.ua (Київ)
5 497 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8149, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8149. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Edenberg EB-8149 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія