шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни138Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C80A Plus Rapido за ціною від 165 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco C80A Plus Rapido

Вага (г): 72; Габарити (мм): 85x46x25; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15.5; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15.5 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
85x46x25 мм
Вага
72 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 165  до 880 грн.
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C80A White (1USB +Type-C QC3.0 3.1A )
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Hoco 6931474779892
Mallprix.com (Київ)
321 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido PD20W+QC3.0 Charger Set C to iP White (6931474779892) 6931474779892
FOXTROT.UA (Київ)
270 грн.
← купити
HOCO C80A Plus Rapido PD20W+QC3.0 White (6931474779908) C80APlusRapidoPD20W+QC3.0White(6931474779908)
COMFY.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Rapido C80A 1USB/1Type-C, 3.1A/20W, QC/P White (000006084)
One-click.com.ua (Дніпро)
184 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C80A Plus Rapido + Type-C to Lightning Cable White
Soho.com.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido 1xUSB-C PD20W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to Lightning White (6931474779892) 6931474
E-server.com.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White (6931474779908) 6931474779908
Brain.com.ua (Київ)
292 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C80A Plus Rapido 1xUSB-C PD20W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to Lightning White (6931474779892) 6931474
Itbox.ua (Київ)
← купити
СЗУ блок Hoco C80A PD+QC3.0 белый 24157366
Allbattery.ua (Харків)
450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C80A Plus Rapido, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C80A Plus Rapido. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C80A Plus Rapido у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія