шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS55A Surplus за ціною від 195 грн.

Характеристики та опис Hoco CS55A Surplus

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; індикатор роботи; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 195  до 711 грн.
Мережевий Зарядний Пристрій 1Type-C+1USB Hoco CS55A Surplus PD + QC3.0 30W White
Pocketstore.ua (Київ)
632 грн.
← купити
Hoco CS55A 30w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger white
AKS.ua (Київ)
237 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS55A Surplus PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Whit
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
СЗУ 110-240V HOCO CS55A, 1xUSB, 1xUSB-C, PD30W, білий, блістер HOCO CS55A / W
Comtrading.ua (Київ)
235 грн.
← купити
МЗП Hoco CS55A Surplus PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning White
MAUDAU (Київ)
280 грн.
← купити
МЗП Hoco CS55A Surplus PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning White IS-000000752041
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
516 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS55A Surplus PD30W White
Rozetka.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Набор СЗУ HOCO CS55A + Type-C / Lighting кабель, 1xUSB+1xUSB-C, PD30W+QC3.0, кабель 1м, White, Box HOCO CS55A / LW
Comtrading.ua (Київ)
320 грн.
← купити
МЗП Hoco CS55A Surplus PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C White
MAUDAU (Київ)
262 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS55A Surplus PD30W+QC3.0 charger(EU) Білий
MAUDAU (Київ)
316 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS55A Surplus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS55A Surplus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS55A Surplus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія