шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS72A Star Speed за ціною від 197 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Hoco CS72A Star Speed

Вага (г): 66; Габарити (мм): 77x46x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x46x28 мм
Вага
66 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 197  до 466 грн.
Зарядний пристрій HOCO Star Speed single port charger CS72A 1Type-C, 3A/30W, PD/QC Black (6942007653725)
One-click.com.ua (Дніпро)
197 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Star Speed single port charger CS72A |1Type-C, 3A/30W, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
405 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS72A Star Speed до 30 Вт з портом USB Type-C з підтримкою швидкої зарядки QC та PD чорний
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Star Speed single port charger CS72A |1Type-C, 3A/30W, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS72A GaN PD30W/3A Type-C із швидкою зарядкою Xiaomi/Samsung/iPhone Black
Rozetka.ua (Київ)
372 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Star Speed single port charger CS72A |1Type-C, 3A/30W, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
314 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Star Speed single port charger CS72A |1Type-C, 3A/30W, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
271 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Star Speed single port charger CS72A | 1Type-C, 3A/30W, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
202 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій HOCO CS72A Star Speed до 30 Вт із портом Type-C швидка зарядка QC/PD Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий HOCO Star Speed single port charger CS72A |1Type-C, 3A/30W, PD/QC| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS72A Star Speed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS72A Star Speed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS72A Star Speed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія