шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco CS73A Star Speed за ціною від 175 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Hoco CS73A Star Speed

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 175  до 482 грн.
Зарядний пристрій Hoco CS73A USB/ Type-C PD 30W QC білий + кабель Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
420 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS73A Star Speed PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning (Midnight Black) (231
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Зарядний блок живлення 2xUSB HOCO CS73A Glorious 12 W 5 V 2.4 A білий
Rozetka.ua (Київ)
175 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS73A PD30W + QC3.0 швидка зарядка для телефону/смартфону + кабель Type-C to Lightning Білий
Rozetka.ua (Київ)
253 грн.
← купити
МЗП Hoco CS73A Star Speed PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Midnight Black
Rozetka.ua (Київ)
311 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS73A 30W PD QC3.0 для смартфонів та планшетів USB-C USB-A чорний швидкий зарядний пристрій для дому
Rozetka.ua (Київ)
482 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер Hoco CS73A Star Speed charger |1Type-C/1USB, 3A/30W, підтримка швидкої зарядки PD/QC, ба
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco CS73A USB/ Type-C PD 30W QC білий + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS73A Star Speed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS73A Star Speed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS73A Star Speed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія