шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS82A Excellent за ціною від 120 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco CS82A Excellent

Вага (г): 80; Габарити (мм): 76x40x33; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; дисплей; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning / 60 Вт /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
76x40x33 мм
Вага
80 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 120  до 380 грн.
Hoco CS82A Excellent 20w PD USB-C fast charger black
AKS.ua (Київ)
149 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS82A Excellent with digital display PD20W Black
MTA.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Зарядний пристрій від мережі HOCO CS82A PD20W 1xType-C + кабель Type-C to Lightning
MAUDAU (Київ)
263 грн.
← купити
Зарядний пристрій від мережі HOCO CS82A PD20W 1xType-C + кабель Type-C to Lightning (20336)
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS82A PD20W / 3A Type-C швидка зарядка / LED-дисплей + кабель Type-C-Type-C 60W Black
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
СЗУ Hoco CS82A Excellent single port PD20W charger with digital display(EU) Black
Rozetka.ua (Київ)
120 грн.
← купити
Зарядний пристрій від мережі HOCO CS82A PD20W 1xType-C + кабель Type-C to Lightning (134627)
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS82A PD20W швидка зарядка для мобільних пристроїв з цифровим дисплеєм Чорний
Rozetka.ua (Київ)
162 грн.
← купити
Зарядний пристрій від мережі HOCO CS82A PD20W 1xType-C + кабель Type-C to Lightning (344065)
Rozetka.ua (Київ)
380 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS82A 20Вт USB Type-C чорний для швидкого заряджання смартфонів та планшетів
Rozetka.ua (Київ)
289 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS82A Excellent, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS82A Excellent. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS82A Excellent у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія