шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N52 Monsoon за ціною від 259 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco N52 Monsoon

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 259  до 669 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N52 Monsoon PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) White + кабель Type-C to Lightning
MTA.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Hoco N52 20w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger black
AKS.ua (Київ)
259 грн.
← купити
МЗП Hoco N52 Monsoon PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C White
MAUDAU (Київ)
280 грн.
← купити
МЗП Hoco N52 Monsoon PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C White IS-000000768601
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
521 грн.
← купити
МЗП Hoco N52 Monsoon PD20W+QC3.0 charger(EU) White
Rozetka.ua (Київ)
275 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N52 Monsoon PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) White + кабель Type-C to Type-C
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Hoco N52 20w PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger white
AKS.ua (Київ)
← купити
Hoco N52 20W PD/QC USB-C/USB-A ports fast charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
346 грн.
← купити
Hoco N52 20w GaN PD/QC USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
297 грн.
← купити
МЗП Hoco N52 Monsoon PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning White
MAUDAU (Київ)
326 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N52 Monsoon, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N52 Monsoon. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N52 Monsoon у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія