шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни68Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N63 Gentle за ціною від 234 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco N63 Gentle

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 234  до 559 грн.
Hoco N63 Gentle 30w GaN PD USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C cable white
AKS.ua (Київ)
245 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N63 Gentle PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black
MTA.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Hoco 6942007644358
Mallprix.com (Київ)
244 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black 6942007644358
Comtrading.ua (Київ)
527 грн.
← купити
МЗП Hoco N63 Gentle PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C White
MAUDAU (Київ)
280 грн.
← купити
МЗП Hoco N63 Gentle PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000771371
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
524 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N63 Gentle PD30W+QC3.0 charger (EU) Black
Rozetka.ua (Київ)
462 грн.
← купити
Hoco N63 Gentle 30w PD/QC USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
236 грн.
← купити
Hoco N63 Gentle 30w PD/QC USB-C/USB-A ports charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
250 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N63 Gentle PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MTA.ua (Київ)
279 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N63 Gentle, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N63 Gentle. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N63 Gentle у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія