шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C95A Lineal за ціною від 229 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Hoco C95A Lineal

Вага (г): 40; Габарити (мм): 75x45x24; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery
Samsung Adaptive Fast Charging
Габарити
75x45x24 мм
Вага
40 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 229  до 944 грн.
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Lightning Cable Lineal C95A 1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A White (000007952)
One-click.com.ua (Дніпро)
296 грн.
← купити
Блок і кабель Lightning Hoco C95A Lineal PD 20W + QC3.0 (євро вилка)
MAUDAU (Київ)
335 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C95A Home Charger | 20W | PD | QC3.0 White
Rozetka.ua (Київ)
375 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning Cable Lineal C95A |1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A|
MAUDAU (Київ)
458 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C to Lightning Cable Lineal C95A набір з кабелем білий
MAUDAU (Київ)
280 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Lineal C95A 1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A
MAUDAU (Київ)
229 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Type-C для Lightning Cable Lineal C95A |1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning Cable Lineal C95A |1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A| White
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Комплект СЗУ + кабель Lightning Hoco C95A Lineal PD20W+QC3.0 для заряджання White (751372)
Rozetka.ua (Київ)
944 грн.
← купити
Адаптер мережевий Hoco Type-C to Lightning Cable Lineal C95A |1USB/1Type-C, PD/QC, 20W/3A|
Rozetka.ua (Київ)
439 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C95A Lineal, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C95A Lineal. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C95A Lineal у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія