шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N48 Glorious за ціною від 504 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco N48 Glorious

Вага (г): 136; Габарити (мм): 92x39x36; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
92x39x36 мм
Вага
136 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 504  до 948 грн.
Hoco N48 Glorious 65w PD USB-C ports charger white
AKS.ua (Київ)
504 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco N48 Glorious White
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N48 Glorious single port charger |1Type-C, 65W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
816 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco N48 GaN PD65W / 3.25A Type-C зарядний пристрій для ноутбука White
Rozetka.ua (Київ)
948 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco N48 PD65W Gan Type-C швидка зарядка для устройств Білий
Rozetka.ua (Київ)
617 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N48 Glorious single port charger 1Type-C, 65W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N48 Glorious PD65W Type C 65W 3A Білий
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco N48 65W, USB-C, Power Delivery, швидка зарядка, адаптер живлення, білий
Rozetka.ua (Київ)
775 грн.
← купити
Сітковий зарядний пристрій із швидкою зарядкою Hoco N48 Glorious 65w. Адаптер Hoco N48
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N48 Glorious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N48 Glorious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N48 Glorious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія