шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS95A Leader за ціною від 160 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Hoco CS95A Leader

Вага (г): 71; Габарити (мм): 88x42x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
88x42x26 мм
Вага
71 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 160  до 351 грн.
Hoco CS95A Leader 30w GaN PD/QC3.0 USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
183 грн.
← купити
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS95A Leader PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black
MTA.ua (Київ)
229 грн.
← купити
МЗП Hoco CS95A Leader PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MAUDAU (Київ)
180 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco CS95A 1USB/1USB-C QC/PD 30W+Type-C to Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
191 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco CS95A Leader PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MTA.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Hoco CS95A 1USB/1USB-C QC/PD 30W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
160 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS95A Leader PD30W+QC3.0 (1USB-A/1C) (Black) (243592)
Rozetka.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS95A Leader PD30W+QC3.0 швидка зарядка для мобільних пристроїв + кабель Type-C-Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
222 грн.
← купити
Зарядне мережеве Hoco CS95A Leader PD30W+QC3.0 швидка зарядка для мобільних пристроїв Чорний
Rozetka.ua (Київ)
196 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS95A Leader, PD 30W + QC 3.0, 1xUSB-A / 1xUSB-C, у комплекті кабель Type-C to Type-C (1м),
Rozetka.ua (Київ)
276 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS95A Leader, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS95A Leader. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS95A Leader у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія