шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco N47 Glorious за ціною від 344 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Hoco N47 Glorious

Вага (г): 56; Габарити (мм): 77x36x31; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - Lightning; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x36x31 мм
Вага
56 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 344  до 683 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N47 Glorious PD30W (1USB-C) Blue + кабель Type-C to Lightning
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Hoco N47 Glorious 30w PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable blue
AKS.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Glorious single port charger N47 Type-C, 30W, PD White (6942007635363)
One-click.com.ua (Дніпро)
344 грн.
← купити
МЗП Hoco N47 Glorious PD30W (1USB-C) + кабель Type-C to Lightning Blue
MAUDAU (Київ)
370 грн.
← купити
МЗП Hoco N47 Glorious PD30W (1USB-C) + кабель Type-C to Lightning Blue IS-000000770771
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
590 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO N47 Glorious single port charger USB Type-C 30W/3A White
Rozetka.ua (Київ)
683 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Glorious single port charger N47 |Type-C, 30W, PD|
MAUDAU (Київ)
519 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Glorious single port charger N47 |Type-C, 30W, PD| White
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO N47 Glorious PD30W (1USB-C) + кабель Type-C to Lightning (Blue) (219634)
Rozetka.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Адаптер мережевий HOCO Glorious single port charger N47 |Type-C, 30W, PD| білий
Rozetka.ua (Київ)
450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco N47 Glorious, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco N47 Glorious. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco N47 Glorious у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія